Publications Office of the EU
Avoin menettely rakennusten lämmitys- ja ilmastointijärjestelmien hallinnoinnista ja ylläpidosta vastaavan yksikön valtuuttamiseksi 18 kuukaudeksi, joka voidaan uusia 18 kuukaudeksi ja jota voidaan jatkaa 12 kuukaudella - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- Teksti on käännetty automaattisesti kielelle, jolla sivustoa käytetään

Avoin menettely rakennusten lämmitys- ja ilmastointijärjestelmien hallinnoinnista ja ylläpidosta vastaavan yksikön valtuuttamiseksi 18 kuukaudeksi, joka voidaan uusia 18 kuukaudeksi ja jota voidaan jatkaa 12 kuukaudella

  • Julkaistu
    27/05/2026
  • Määräaika
    15/06/2026
  • Tarjousten avaaminen
    16/06/2026
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Toimitusaika päättynyt
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
UNIVERSITA' DEGLI STUDI DI BRESCIA
Suorituspaikka
NUTS code: Ei saatavilla
Ostajan sijainti
NUTS code: ITC47 Brescia
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
50720000 Keskuslämmitysjärjestelmän korjaus ja huolto
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
3,988,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Tarjouspyynnön viitenumero
Ei saatavilla
Kuvaus

Avoin menettely rakennusten lämmitys- ja ilmastointijärjestelmien hallinnoinnista ja ylläpidosta vastaavan yksikön valtuuttamiseksi 18 kuukaudeksi, joka voidaan uusia 18 kuukaudeksi ja jota voidaan jatkaa 12 kuukaudella

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://www.ariaspa.it
Tarjousten teon vaihtoehdot
Sähköinen toimittaminen: vaaditaan
https://www.ariaspa.it
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
16/06/2026 10:00
Suorituspaikka
Ei saatavilla
Myöntämisperuste
Kriteeri:
Tyyppi: quality
Kuvaus: Il prezzo non è il solo criterio di aggiudicazione e tutti i criteri sono indicati solo nei documenti di gara
Painotus (prosentteina, tarkka) :
Arvioitu arvo
3,988,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen tekeminen
Ei saatavilla
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.