Publications Office of the EU
Ilmatilan seurantajärjestelmä Ukraina - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- Teksti on käännetty automaattisesti kielelle, jolla sivustoa käytetään

Ilmatilan seurantajärjestelmä Ukraina

  • Julkaistu
    06/11/2024
  • Määräaika
    20/11/2024
  • Tarjousten avaaminen
    20/11/2024
  • Sopimus tehty
    06/12/2024
  • Tänään
    31/08/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: DE71A Main-Taunus-Kreis
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
35000000 Turva-, palontorjunta-, poliisi- ja maanpuolustusvälineet
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
-1.00 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
7200076793
Kuvaus

Kiinteä radio- ja tutkapohjainen ilmatilan seurantajärjestelmä

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://ausschreibungen.giz.de/Satellite/notice/CXTRYYRY11RDE4KH
Tarjousten teon vaihtoehdot
Sähköinen toimittaminen: vaaditaan
https://ausschreibungen.giz.de/Satellite/notice/CXTRYYRY11RDE4KH
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
20/11/2024 12:05
Myöntämisperuste
Preis
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
-1.00 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Aaronia AG
Postiosoite:
Paikkakunta: Strickscheid
Postinumero: 54597
Maa:
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.