Publications Office of the EU
Romania-Târgșorul Nou: Leipä - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

Romania-Târgșorul Nou: Leipä

  • Julkaistu
    29/03/2018
  • Määräaika
    08/05/2018
  • Tarjousten avaaminen
    22/05/2018
  • Sopimus tehty
    04/06/2018
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Penitenciarul de femei Ploiești, Târgșoru Nou
Suorituspaikka
NUTS code: RO316 Prahova
Ostajan sijainti
NUTS code: Ei saatavilla
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
15811100 Leipä
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
321,300.00 RON
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
221,697.00 RON
Tarjouspyynnön viitenumero
Ei saatavilla
Kuvaus

Acord-cadru furnizare produse — livrarea către autoritatea contractantă de pâine semialbă și pâine fără sare, se va face conform specificațiilor din caietul de sarcini, în perioada 1.8.2018 — 31.7.2019.

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Not specified
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Hankinta edellyttää puitesopimusta
Puitesopimus seuraavien kanssa: single toimijat
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
22/05/2018 18:00
Suorituspaikka
CPV-koodi

15811100 - Leipä

15500000 - Maitotaloustuotteet

Myöntämisperuste
Lowest price
Arvioitu arvo
321,300.00 RON
Sopimuksen lopullinen arvo
221,697.00 RON
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Lido Gîrbea S.R.L.
Postiosoite: Comuna Păulești nr. 1045A, punctul Movila Vulpii, ferma 3
Paikkakunta: Păulești
Postinumero: 2000
Maa: ROU
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.