Publications Office of the EU
Ranska-Marcy-l'Étoile: Jätteiden keruupalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ranska-Marcy-l'Étoile: Jätteiden keruupalvelut

  • Julkaistu
    24/10/2019
  • Määräaika
    22/11/2019
  • Tarjousten avaaminen
    22/11/2019
  • Sopimus tehty
    19/12/2019
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Vetagro Sup
Suorituspaikka
NUTS code: FRK Auvergne-Rhône-Alpes
Ostajan sijainti
NUTS code: FRK Auvergne-Rhône-Alpes
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
90511000 Jätteiden keruupalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
120,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
245,000.00 EUR
Lisätietoja saa kustakin osasta
Osien määrä
7
Tarjouspyynnön viitenumero
2020-03
Kuvaus

Le présent marché a pour objet la collecte, le tri, le transport, le stockage et le traitement des déchets générés par les activités de Vetagro Sup, ainsi que les prestations liées, notamment la location (bacs, bennes) ou l'achat de contenants (bidons, fûts, seaux).

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&refConsultation=469502&orgAcronyme=b4n
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
22/11/2019 14:00
Suorituspaikka
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.