Publications Office of the EU
Suomi-Lahti: Oikeudelliset palvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

Suomi-Lahti: Oikeudelliset palvelut

  • Julkaistu
    12/12/2019
  • Määräaika
    07/01/2020
  • Sopimus tehty
    06/04/2020
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Asumisen rahoitus- ja kehittämiskeskus
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: FI Suomi/Finland
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
79100000 Oikeudelliset palvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
471.00 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
ARA-02.01.00-2019-16
Kuvaus

Lainopillinen neuvonta-, oikeudenkäyntiasiamies- ja lausuntopalvelut seuraaville osa-aluille:
1. Laajojen oikeudenkäyntien hoitaminen
2. Talousrikokset
3. Rikokset julkista taloutta vastaan
4. Muut viraston tarvitsemat oikeudelliset palvelut.

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://hanki.tarjouspalvelu.fi/hanki?id=263330&tpk=addff2b9-44d2-45b5-8914-d543fa362030
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
CPV-koodi
Myöntämisperuste
Not applicable
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
471.00 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Asianajotoimisto Lukander Ruohola Oy
Postiosoite: Mannerheimintie 8
Paikkakunta: Helsinki
Postinumero: FI-00100
Maa: FIN
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.