Publications Office of the EU
Ranska-Lyon: Radioverkko - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ranska-Lyon: Radioverkko

  • Julkaistu
    05/07/2019
  • Määräaika
    29/07/2019
  • Sopimus tehty
    07/02/2020
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Sytral
Suorituspaikka
NUTS code: FRK26 Rhône
Ostajan sijainti
NUTS code: FRK26 Rhône
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
32418000 Radioverkko
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
419,320.00 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
19s0110
Kuvaus

Les caractéristiques principales de l'accord-cadre sont détaillées dans le RC candidature. Les prestations font l'objet d'un accord-cadre conclu:
— avec un seul opérateur économique, et exécuté au fur et à mesure de l'émission de bons de commande en application des articles R. 2162-2, R. 2162-4 à R. 2162-6 ainsi que R. 2162-13 et R. 2162-14 du code de la commande publique,
— pour une durée ferme de 42 mois à compter de sa notification,
— avec un minimum en quantité de 2 ensembles RFFO commandés, ainsi que des pièces de maintenance, sans garantie de commande complémentaire et avec un maximum de 8 ensembles.

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://www.marches-publics.info
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Hankinta edellyttää puitesopimusta
Puitesopimus seuraavien kanssa: single toimijat
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
419,320.00 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Ineo Infracom
Postiosoite: 40 rue Hélène Boucher
Paikkakunta: Rillieux-la-Pape
Postinumero: 69140
Maa: FRA
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.