-
Julkaistu24/01/2019
-
Määräaika26/02/2019
-
Tarjousten avaaminen26/02/2019
-
Tänään01/09/2026
Näytönluku
Slovakia-Dunajská Streda: Joukkoliikennepalvelut maanteitse
1.Predmetom Zákazky je výber dopravcu na zabezpečenie služby vo vnútroštátnej pravidelnej autobusovej doprave (mestskej hromadnej doprave) a o spolupráci pri zabezpečovaní dopravy na území mesta Dunajská Streda. Verejné obstarávanie dopravcu je realizované na 10 rokov na obdobie od 1.4.2019 do 31.12.2028 s možnosťou opcie na predĺženie doby trvania poskytovania Dopravných služieb v súlade s Nariadením maximálne o 50 %.
2.Celkový predpokladaný rozsah plnenia tejto zákazky je vymedzený prostredníctvom predpokladaného celkového počtu kilometrov odjazdených za celú dobu realizácie tejto zákazky, t. j. za obdobie 10 rokov a činí 650 000 km.
3.Medzi celkové kilometre sú započítané aj prejazdové kilometre, technologické kilometre, vzdialenosti odjazdené v súvislosti s otáčaním vozidiel a iné prázdne jalové kilometre.
4.Predpokladaný rozsah plnenia za jeden rok bol verejným obstarávateľom stanovený na základe predpokladaných cestovných poriadkov spracovaných pre obdobie od 1.1.2019 do 31.12.2019 v objeme 65 000 plánovaných celkových km.
5.Po uzavretí Zmluvy bude do praxe zavedený mechanizmus úhrady za poskytovanie služieb vo verejnom záujme = Príspevku v súlade s ustanoveniami uzatvorenej Zmluvy, vychádzajúc z pravidiel odmeňovania určených v Zákone o cestnej doprave a v Nariadení.
6.Úhrada straty: Verejný obstarávateľ bude dopravcovi okrem Primeraného zisku uhrádzať stratu vzniknutú v súvislosti s poskytovaním Dopravných služieb, tzn. od vynaložených ekonomicky oprávnených nákladov (EON) za jeden kalendárny rok budú odpočítané všetky priame tržby a ostatné výnosy Dopravcu dosiahnuté za tento kalendárny rok poskytovania Dopravných služieb.
http://www.ezakazky.sk
Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.