Publications Office of the EU
Ranska-Lille: Urakoitsijan kaikenvaravakuutus - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

Ranska-Lille: Urakoitsijan kaikenvaravakuutus

  • Sopimus tehty
    19/06/2019
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
CROUS de Lille
Suorituspaikka
NUTS code: FRE11 Nord
Ostajan sijainti
NUTS code: FRE1 Nord-Pas de Calais
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
66513200 Urakoitsijan kaikenvaravakuutus
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
47,320.42 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
19.M du 25/04/2019
Kuvaus

Prestation d'assurance dommages ouvrage dans le cadre des travaux de réhabilitation des bâtiments K et N de la résidence universitaire Bachelard.

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Not applicable
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Hankinta edellyttää puitesopimusta
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Suorituspaikka
CPV-koodi
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
47,320.42 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: CWP assurances
Postiosoite: 4 rue Casimir Fournier
Paikkakunta: Le Quesnoy
Postinumero: 59530
Maa: FRA

Virallinen nimi: MMA IARD
Postiosoite: 14 boulevard Marie et Alexandre Oyon
Paikkakunta: Le Mans Cedex 9
Postinumero: 72030
Maa: FRA
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.