Publications Office of the EU
Yhdistynyt kuningaskunta-Poole: Henkilöstön hankintapalvelut tilapäistyöntekijät mukaan luettuna - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Yhdistynyt kuningaskunta-Poole: Henkilöstön hankintapalvelut tilapäistyöntekijät mukaan luettuna

  • Ilmoitettu
    09/01/2016
  • Julkaistu
    24/06/2016
  • Peruttu
    09/07/2016
  • Tänään
    31/08/2026
Tila
Canceled
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Borough of Poole
Suorituspaikka
NUTS code: UKK2 Dorset and Somerset
Ostajan sijainti
NUTS code: UKK2 Dorset and Somerset
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
79620000 Henkilöstön hankintapalvelut tilapäistyöntekijät mukaan luettuna
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
800,000.00 GBP
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Menettely on päättynyt
Tarjouspyynnön viitenumero
DN108074
Kuvaus

The subject matter is the supply service of specific types of temporary personnel required to assist in the daily delivery of front line services. The specific types of temporary personnel required are LGV drivers, general operatives (including loaders, cleansers, non-LGV drivers) and grounds maintenance workers.

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Borough of Poole will not accept postal tenders
Paikkakunta: Poole
NUTS-koodi: UKK21
Maa: GBR
Pääosoite: https://www.supplyingthesouthwest.org.uk/
Sähköisesti:
https://www.supplyingthesouthwest.org.uk/
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Tarkista linkitetyt asiakirjat saadaksesi lisätietoja
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
800,000.00 GBP
Sopimuksen lopullinen arvo
Menettely on päättynyt
Sopimuksen tekeminen
Menettely on päättynyt
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.