-
Julkaistu06/12/2023
-
Määräaika31/01/2024
-
Tarjousten avaaminen31/01/2024
-
Sopimus tehty08/05/2024
-
Tänään02/09/2026
Näytönluku
- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä
- Teksti on käännetty automaattisesti kielelle, jolla sivustoa käytetään
Sähkö- ja tietoliikennetekniikan tehtaat
Osana peruskorjausta koko sähkötekniset asennukset rakennetaan uudelleen muuntaja-asemalta. Seuraavia massoja on odotettavissa: n. 10 000 m kaapeli ELT, n. 8 000 m kaapeli NT, n. 300 valaisinta, n. 50 savuilmaisinta, n.
https://www.meinauftrag.rib.de
https://www.meinauftrag.rib.de
Tyyppi: price
Kuvaus:
Painotus (prosentteina, tarkka) :
Postiosoite:
Paikkakunta: Straubing
Postinumero: 94315
Maa:
Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.