Publications Office of the EU
Puola-Szczyrk: Sähkö - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Puola-Szczyrk: Sähkö

  • Julkaistu
    03/01/2022
  • Määräaika
    31/01/2022
  • Tarjousten avaaminen
    31/01/2022
  • Sopimus tehty
    15/02/2022
  • Tänään
    04/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Centralny Ośrodek Sportu - Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Szczyrku
Suorituspaikka
NUTS code: PL225 Bielski
Ostajan sijainti
NUTS code: PL225 Bielski
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
09310000 Sähkö
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
2,656,000.00 PLN
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
2,802,080.00 PLN
Tarjouspyynnön viitenumero
DZP/Sz/29/2021
Kuvaus

Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej w ilości 3320 MWh do nieruchomości
pozostających w zasobach COS-OPO Szczyrk.

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://miniportal.uzp.gov.pl/
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
31/01/2022 10:30
Suorituspaikka
CPV-koodi
Myöntämisperuste
Lowest price
Arvioitu arvo
2,656,000.00 PLN
Sopimuksen lopullinen arvo
2,802,080.00 PLN
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: XOOG ENERGY SP. Z O.O.
Postiosoite: ul. Wróbla 24/1
Paikkakunta: Warszawa
Postinumero: 02-736
Maa: POL
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.