Publications Office of the EU
Tšekki-Praha: Kromatografit - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tšekki-Praha: Kromatografit

  • Julkaistu
    17/06/2022
  • Määräaika
    19/07/2022
  • Tarjousten avaaminen
    19/07/2022
  • Sopimus tehty
    04/08/2022
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Ústav organické chemie a biochemie AV ČR, v. v. i.
Suorituspaikka
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Ostajan sijainti
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
38432200 Kromatografit
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
3,500,000.00 CZK
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
3,737,697.84 CZK
Tarjouspyynnön viitenumero
ÚOCHB-2022/18
Kuvaus

Předmětem veřejné zakázky je dodání UPLC-MS s PDA detektoru a příslušenství v rozsahu specifikace stanovené v přílohách zadávací dokumentace uveřejněné na profilu zadavatele.

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Ústav organické chemie a biochemie AV ČR, v. v. i.
Kansallinen rekisterinumero: 61388963
Postiosoite: Flemingovo náměstí 542/2
Paikkakunta: Praha
NUTS-koodi: CZ010
Postinumero: 16000
Maa: CZE
Yhteyshenkilö: Martin Matoušek
Pääosoite: http://www.uochb.cz/
Sähköisesti:
https://www.profilyzadavatelu.cz/profil/ustorgche/
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
19/07/2022 10:00
Myöntämisperuste
Lowest price
Arvioitu arvo
3,500,000.00 CZK
Sopimuksen lopullinen arvo
3,737,697.84 CZK
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: HPST, s.r.o.
Postiosoite: Na Jetelce 69/2
Paikkakunta: Praha
Postinumero: 19000
Maa: CZE
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.