Publications Office of the EU
Puola-Wrocław: Muut lääkkeet - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Puola-Wrocław: Muut lääkkeet

  • Sopimus tehty
    10/04/2018
  • Tänään
    03/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza-Radeckiego we Wrocławiu
Suorituspaikka
NUTS code: PL Polska
Ostajan sijainti
NUTS code: PL514 Miasto Wrocław
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
33690000 Muut lääkkeet
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
1,318,030.10
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
1,464,143.82 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
USK/DZP/PN-19/2018
Kuvaus

Nowa opcja terapeutyczna w ramach leczenia zakontraktowanego programu terapeutycznego leczenia nowotworu stercza.

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Not applicable
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
Lowest price
Arvioitu arvo
1,318,030.10
Sopimuksen lopullinen arvo
1,464,143.82 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Bayer Sp. z o.o.
Postiosoite:
Paikkakunta: Warszawa
Postinumero: 02-326
Maa: POL
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.