Publications Office of the EU
Saksa-Duisburg: Palontorjunta-, pelastus- ja turvavälineet - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

Saksa-Duisburg: Palontorjunta-, pelastus- ja turvavälineet

  • Julkaistu
    22/06/2018
  • Määräaika
    24/07/2018
  • Peruttu
    17/10/2018
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Canceled
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Stadt Duisburg – Hauptamt
Suorituspaikka
NUTS code: DEA12 Duisburg, Kreisfreie Stadt
Ostajan sijainti
NUTS code: DEA12 Duisburg, Kreisfreie Stadt
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
35110000 Palontorjunta-, pelastus- ja turvavälineet
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
326,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
209,444.42 EUR
Lisätietoja saa kustakin osasta
Osien määrä
4
Tarjouspyynnön viitenumero
2018-0229 Amt 10
Kuvaus

Lieferung von diversen Feuerwehrgeräten als Tauschbeladung sowie Rahmenvereinbarung über die Lieferung von allgemeiner Feuerwehrtechnischer Beladung in insgesamt 4 Losen

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Stadt Duisburg – Submissionsstelle
Postiosoite: Friedrich-Wilhelm-Straße 96 (15. Etage)
Paikkakunta: Duisburg
NUTS-koodi: DEA12
Postinumero: 47051
Maa: DEU
Pääosoite: www.duisburg.de
Sähköisesti:
https://www.evergabe.nrw.de/VMPCenter/notice/CXPSYDBYK2W
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Hankinta edellyttää puitesopimusta
Puitesopimus seuraavien kanssa: single toimijat
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
24/07/2018 12:00
CPV-koodi

35110000 - Palontorjunta-, pelastus- ja turvavälineet

34000000 - Kuljetusvälineet ja kuljetuksessa käytettävät aputuotteet

34144000 - Erikoismoottoriajoneuvot

34140000 - Raskaat moottoriajoneuvot

34100000 - Moottoriajoneuvot

Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.