Publications Office of the EU
Wybór Partnerów Finansujących w celu wdrażania Instrumentu Finansowego Pożyczka na OZE dla mieszkańców w ramach Funduszy Europejskich dla Małopolski 2021-2027 - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Wybór Partnerów Finansujących w celu wdrażania Instrumentu Finansowego Pożyczka na OZE dla mieszkańców w ramach Funduszy Europejskich dla Małopolski 2021-2027

  • Julkaistu
    28/05/2024
  • Määräaika
    26/06/2024
  • Tarjousten avaaminen
    26/06/2024
  • Tänään
    04/09/2026
Tila
Toimitusaika päättynyt
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Bank Gospodarstwa Krajowego
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
66000000 Rahoitus- ja vakuutuspalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Osien määrä
4
Tarjouspyynnön viitenumero
DZZK15DIF2024
Kuvaus

Przedmiotem zamówienia są zlecone przez BGK usługi polegające na wdrożeniu i zarządzaniu Instrumentem Finansowym Pożyczka na OZE dla mieszkańców (Pożyczka). Szczegóły dotyczące projektów, które mogą być finansowane zawarte zostały w Metryce Instrumentu Finansowego (Metryka) stanowiącej załącznik nr 2 do Projektowanych Postanowień Umowy (PPU).

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://bgk.eb2b.com.pl/
Tarjousten teon vaihtoehdot
Sähköinen toimittaminen: vaaditaan
https://bgk.eb2b.com.pl/
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
26/06/2024 11:30
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.