Publications Office of the EU
E-Madrid: Kaivos-, louhinta- ja rakennuskoneiden osat - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

E-Madrid: Kaivos-, louhinta- ja rakennuskoneiden osat

  • Sopimus tehty
    24/01/2012
  • Tänään
    03/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Ei saatavilla
Suorituspaikka
NUTS code: ES España
Ostajan sijainti
NUTS code: Ei saatavilla
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
43600000 Kaivos-, louhinta- ja rakennuskoneiden osat
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
448,400.00 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
TSA000042670
Kuvaus

Servicio de asistencia técnica y suministro de repuestos para la reparación, mantenimiento y conservación de las máquinas marca Caterpillar del parque de maquinaria de Tragsa.

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Not applicable
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
Not specified
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
448,400.00 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Finanzauto, SA
Postiosoite:
Paikkakunta:
Postinumero:
Maa:
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.