Publications Office of the EU
National staff health insurance services 2024-2028 - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

National staff health insurance services 2024-2028

  • Julkaistu
    29/04/2024
  • Määräaika
    19/06/2024
  • Sopimus tehty
    24/12/2024
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
The European Union Monitoring Mission in Georgia (EUMM)
Suorituspaikka
NUTS code: Georgia
Ostajan sijainti
NUTS code: Ei saatavilla
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
66512000 Tapaturma- ja sairausvakuutuspalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
566,754.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
262,800.00 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
Ei saatavilla
Kuvaus

EUMM Georgia is obligated to provide Health Insurance Cover for all Local Staff under the General Service Conditions of Local staff employed by EUMM Georgia. The current contract for the provision of Health Insurance Cover to the EUMM-employed Local Staff expires on 14 December 2024. The duration of this new contract will be for 24 months from 15 December 2024 until 14 December 2026 with a possible 24-months extension from 15 December 2026 until 14 December 2028. The new Health Insurance Cover will be for 117 Local Staff the current budgeted strength plus additional local staff posts, which might be requested and approved for the next four years, and an estimated six temporary Local Staff who might be employed to cover maternity leave, six months each. It should be noted that the total number of EUMM Local Staff is not guaranteed and could change at any time.

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Sähköinen toimittaminen: eu.europa.publications.PublicProcurement.electronic.submission.not-allowed
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
Kriteeri:
Tyyppi: quality
Kuvaus: Quality price ratio
Painotus (prosentteina, tarkka) : 80
Kriteeri:
Tyyppi: price
Kuvaus: Quality price ratio
Painotus (prosentteina, tarkka) : 20
Arvioitu arvo
566,754.00 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
262,800.00 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: JSC ARDI Insurance
Postiosoite:
Paikkakunta: Tbilisi
Postinumero: 0160
Maa:
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.