Publications Office of the EU
Yhdistynyt kuningaskunta-Belfast: Lääketieteelliset kertakäyttötarvikkeet - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Yhdistynyt kuningaskunta-Belfast: Lääketieteelliset kertakäyttötarvikkeet

  • Julkaistu
    08/09/2017
  • Määräaika
    06/10/2017
  • Tarjousten avaaminen
    06/10/2017
  • Sopimus tehty
    16/01/2018
  • Tänään
    06/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
Yes
Ostaja
Procurement and Logistics Service
Suorituspaikka
NUTS code: UKN0 Northern Ireland
Ostajan sijainti
NUTS code: United Kingdom
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
33140000 Lääketieteelliset kertakäyttötarvikkeet
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
1,960,000.00 GBP
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
1,480,500.00 GBP
Lisätietoja saa kustakin osasta
Osien määrä
9
Tarjouspyynnön viitenumero
Ei saatavilla
Kuvaus

Suction devices and tubing.

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://etendersni.gov.uk
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
06/10/2017 15:30
Ostajat
Western Health and Social Care Trust
Suorituspaikka
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.