Publications Office of the EU
Espanja-Mijas: Asfaltti - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Espanja-Mijas: Asfaltti

  • Sopimus tehty
    04/04/2019
  • Tänään
    06/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Concejalía Delegada de Contratación del Ayuntamiento de Mijas
Suorituspaikka
NUTS code: ES617 Málaga
Ostajan sijainti
NUTS code: ES617 Málaga
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
44113620 Asfaltti
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
550,000.00
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
550,000.00 EUR
Lisätietoja saa kustakin osasta
Osien määrä
2
Tarjouspyynnön viitenumero
0234 C.Sm.
Kuvaus

Suministro de material asfáltico y servicio de transporte, extendido y compactado.

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Not applicable
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Suorituspaikka
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.