Publications Office of the EU
Ranska-Montpellier: Jalostetut elintarvikkeet - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

Ranska-Montpellier: Jalostetut elintarvikkeet

  • Julkaistu
    03/11/2023
  • Määräaika
    05/12/2023
  • Tarjousten avaaminen
    05/12/2023
  • Tänään
    31/08/2026
Tila
Toimitusaika päättynyt
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
Yes
Ostaja
c.r.o.u.s. De Montpellier
Suorituspaikka
NUTS code: FRJ13 Hérault
Ostajan sijainti
NUTS code: FRJ13 Hérault
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
15894000 Jalostetut elintarvikkeet
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Tarjouspyynnön viitenumero
23087
Kuvaus

fourniture et livraison aux restaurants universitaires d'articles du quotidien (alimentaires non-frais et non-alimentaires) à destination des étudiants 2023/2026

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: c.r.o.u.s. De Montpellier
Postiosoite: 2, rue Monteil CS 85053
Paikkakunta: Montpellier
NUTS-koodi: FRJ13
Postinumero: 34093
Maa: FRA
Yhteyshenkilö: Mme Royon Séverine
Pääosoite: https://www.crous-montpellier.fr/
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
05/12/2023 14:00
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen tekeminen
Ei saatavilla
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.