Publications Office of the EU
Yhdistynyt kuningaskunta-Wolverhampton: Yrityskonsultointi, johdon konsultointi ja niihin liittyvät palvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

Yhdistynyt kuningaskunta-Wolverhampton: Yrityskonsultointi, johdon konsultointi ja niihin liittyvät palvelut

  • Julkaistu
    04/11/2016
  • Määräaika
    03/01/2017
  • Tarjousten avaaminen
    03/01/2017
  • Tänään
    04/09/2026
Tila
Toimitusaika päättynyt
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Wolverhampton City Council
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: Ei saatavilla
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
79400000 Yrityskonsultointi, johdon konsultointi ja niihin liittyvät palvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
280,000.00 GBP
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Tarjouspyynnön viitenumero
PP16082
Kuvaus

The City of Wolverhampton's Corporate Plan makes clear within the Stronger Communities Priority the need to promote a ‘whole family’ approach across the council to demonstrate and achieve positive sustained change. Whole Family is included within the objectives; Safeguarding People in Vulnerable Situations and Strengthening Families where children are at risk.
The Service Provider is required to deliver the following over-arching outcomes; To increase identification of children's needs in families where adults have the following issues; domestic violence, mental ill- health, substance misuse and learning difficulties. To increase ‘Think Family’ culture in adult-facing Council services To increase awareness of range of organisations and services that can support work with families To increase the number of Early Help Assessments To reduce the number of children in need of support from Children's Social Care, such as Child in Need, Child Protection and Looked After Children.

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Wolverhampton City Council
Postiosoite: Civic Centre, St Peters Square
Paikkakunta: Wolverhampton
Postinumero: WV1 1RL
Maa: GBR
Tarjousten teon vaihtoehdot
Not specified
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ilmoitus koskee hankintasopimusta
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
03/01/2017 15:00
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
280,000.00 GBP
Sopimuksen lopullinen arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen tekeminen
Ei saatavilla
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.