Publications Office of the EU
Ranska-Pau: Terveys- ja turvallisuuskysymyksiä koskevat konsulttipalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ranska-Pau: Terveys- ja turvallisuuskysymyksiä koskevat konsulttipalvelut

  • Julkaistu
    07/04/2023
  • Määräaika
    30/05/2023
  • Sopimus tehty
    04/09/2023
  • Tänään
    03/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
Yes
Ostaja
ca pau bearn pyrenees
Suorituspaikka
NUTS code: FRI15 Pyrénées-Atlantiques
Ostajan sijainti
NUTS code: FRI15 Pyrénées-Atlantiques
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
71317210 Terveys- ja turvallisuuskysymyksiä koskevat konsulttipalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
2,640,000.00 EUR
Lisätietoja saa kustakin osasta
Osien määrä
3
Tarjouspyynnön viitenumero
Cda 23/25 (13a)
Kuvaus

capbp Coordonnateur du groupement de commande ayant pour membres :La Communauté d'agglomération Pau Béarn Pyrénées (Capbp) - la Ville de Pau (Vdp) - centre Communal d'action Sociale (Ccas) - syndicat Mixte Pau Béarn Pyrénées Mobilités (Pbpm) - commune d'idron - commune de Saint Faust.Accord-Cadre 3 lots multi-attributaires à bons de commande et à la conclusion de marchés subséquentsnombre de titulaire sous réserve d'un nombre suffisant d'offres :Pour le lot 1 : 5pour le lot 2 : 3pour le lot 3 : 6durée : Pour les lots 1 et 2, l'ac débutera à compter du 11 juillet 2023 ou de sa date de notification si elle est postérieure, pour s'achever au plus tard le 10 juillet 2024.Pour le lot no 3, la période initiale de l'ac débutera à compter du 23 octobre 2023 ou de sa date de notification si elle est postérieure, pour s'achever le 10 juillet 2024

Toimitustapa
Sähköisesti:
http://www.agglo-pau.fr/marches-publics.html
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Hankinta edellyttää puitesopimusta
Puitesopimus seuraavien kanssa: several toimijat
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Tarkista linkitetyt asiakirjat saadaksesi lisätietoja
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.