Publications Office of the EU
Ranska-Lille: Rakennusvalvontapalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ranska-Lille: Rakennusvalvontapalvelut

  • Julkaistu
    07/12/2020
  • Määräaika
    05/01/2021
  • Tarjousten avaaminen
    05/01/2021
  • Sopimus tehty
    06/04/2021
  • Tänään
    31/08/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
Yes
Ostaja
Ville de Lille
Suorituspaikka
NUTS code: FRE11 Nord
Ostajan sijainti
NUTS code: FRE11 Nord
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
71315400 Rakennusvalvontapalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
640,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
640,000.00 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
20S0232
Kuvaus

Vérification périodique des installations de gaz et d'électricité et vérification de la radio continuité en sous-sol dans les bâtiments communaux.

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://www.achatpublic.com/sdm/ent/gen/ent_detail.do?PCSLID=CSL_2020_3RKoAbSOLV
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Hankinta edellyttää puitesopimusta
Puitesopimus seuraavien kanssa: single toimijat
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
05/01/2021 13:00
Ostajat
CCAS de Lomme
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
640,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
640,000.00 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Apave Nord-Ouest
Postiosoite: 340 avenue de la Marne
Paikkakunta: Marcq-en-Barœul
Postinumero: 59703
Maa: FRA
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.