Publications Office of the EU
Lääkkeiden toimitus COC-Ruse EOOD:n tarpeisiin, eräkohtaisesti - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- Teksti on käännetty automaattisesti kielelle, jolla sivustoa käytetään

Lääkkeiden toimitus COC-Ruse EOOD:n tarpeisiin, eräkohtaisesti

  • Julkaistu
    28/02/2024
  • Määräaika
    01/04/2024
  • Tarjousten avaaminen
    02/04/2024
  • Sopimus tehty
    23/05/2024
  • Tänään
    05/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
КОМПЛЕКСЕН ОНКОЛОГИЧЕН ЦЕНТЪР - РУСЕ ЕООД
Suorituspaikka
NUTS code: Ei saatavilla
Ostajan sijainti
NUTS code: BG323 Русе
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
33600000 Farmaseuttiset tuotteet
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
3,385,302.63 BGN
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
2,591,593.70
Lisätietoja saa kustakin osasta
Osien määrä
27
Tarjouspyynnön viitenumero
362368
Kuvaus

Tilauksen kohteena on määräajoin tapahtuva lääkkeiden toimittaminen etukäteen esitetystä pyynnöstä COC-Ruse EOOD:n paranemisprosessin tarpeisiin liitteenä olevan eritelmän mukaisesti. Täydelliset tiedot julkisen hankinnan laajuudesta, määrästä ja teknisistä vaatimuksista kuvataan ja niitä säännellään teknisessä eritelmässä.

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://app.eop.bg/today/362368
Tarjousten teon vaihtoehdot
Sähköinen toimittaminen: vaaditaan
https://app.eop.bg/today/362368
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
02/04/2024 12:00
Suorituspaikka
Ei saatavilla
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.