-
Julkaistu17/09/2014
-
Määräaika24/10/2014
-
Tarjousten avaaminen24/10/2014
-
Sopimus tehty02/12/2014
-
Tänään03/09/2026
Näytönluku
- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä
Puola-Wałcz: Verstaslaitteet
Przedmiotem zamówienia jest dostawa specjalistycznego wyposażenia warsztatowego dla WTL Toruń, WTM Gdynia, RWT Grudziądz zgodnie z poniższym asortymentem:
— zadanie nr 1 – stół warsztatowy,
— zadanie nr 2 – prostownik do ładowania i rozruchu,
— zadanie nr 3 – podest aluminiowy jednostronny 1,44 m,
— zadanie nr 4 – wózek narzędziowy z kompletem narzędzi,
— zadanie nr 5 – suwnica bramowa 2T,
— zadanie nr 6 – stojak do podpierania pojazdu o nr katalogowym 606286 lub równoważny, wózek montażowy o nr katalogowym 610574 lub równoważny,
— zadanie nr 7 – wycinarka do cięcia strumieniem wody,
— zadanie nr 8 – zestaw warsztatowy dla elektromechanika,
— zadanie nr 9 – oczyszczarka kabinowa,
— zadanie nr 10 – prasa hydrauliczna,
— zadanie nr 11 – przecinarka taśmowa,
— zadanie nr 12 – ploter laserowy SERON SL5030 USB lub równoważny,
— zadanie nr 13 – myjka ultradżwiękowa 30L 600W cyfrowa PS – 100A lub równoważna,
— zadanie nr 14 – analizator widma Rohde&Schwarz FSH-18 lub Anritsu MS2038C lub równoważny,
— zadanie nr 15 – tester akumulatorów HIOKI 3554 lub równoważny,
— zadanie nr 16 – videomikroskop,
— zadanie nr 17 – sprawdziany do wista nr katalogowy 0705579001 lub równoważne,
— zadanie nr 18 – sprawdziany i przyrządy zgodne z poniższymi numerami katalogowymi:
Sprawdziany i przyrządy do 9 mm PM – 84 P Glauberyt dla kompanii remontowej KREM nr katalogowy – 109 – 62 – 000; Sprawdziany i przyrządy do 9 mm PM – 84 P GLAUBERYT dla batalionu remontowego BREM nr katalogowy 109 – 63 – 000;
Sprawdziany i przyrządy niezbędne przy naprawie 5,56 mm kbs wz. 96 BERYL dla kompanii remontowej KREM nr katalogowy 331 – 62 – 000; Sprawdziany i przyrządy niezbędne przy naprawie 5,56 mm kbs wz. 96 Mini – Beryl dla KREM nr katalogowy 331 – 62 – 000; Sprawdziany i przyrządy niezbędne przy naprawie 5,56 mm kbs wz. 96 MINI - BERYL dla BREM nr katalogowy 331 – 63 – 000. W zadaniu nr 18 dopuszczono złożenie ofert równoważnych.
38900000 - Erilaiset arviointi- ja testausvälineet
42990000 - Erilaiset erikoiskoneet
38516000 - Binokulaarivalomikroskoopit
42636100 - Hydrauliset puristimet
38433300 - Spektrianalysaattori
Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.