Publications Office of the EU
Bulgaria-Sofia: Kartanpiirustuspalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulgaria-Sofia: Kartanpiirustuspalvelut

  • Sopimus tehty
    11/06/2014
  • Tänään
    31/08/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Ei saatavilla
Suorituspaikka
NUTS code: Ei saatavilla
Ostajan sijainti
NUTS code: Ei saatavilla
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
71354000 Kartanpiirustuspalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
110,000.00 BGN
Tarjouspyynnön viitenumero
Ei saatavilla
Kuvaus

Поръчката включва следните технически дейности, съгласно Наредба № 49 от 5.11.2004 г. за поддържане на картата на възстановената собственост:
2.1. Технически дейности по изпълнение на услугите, посочени в Тарифа за таксите, събирани от органите по поземлена собственост;
2.2. Технически дейности във връзка със служебното поддържане на картата на възстановената собственост, съгласно одобрена от министъра на земеделието и горите методика, включително технически дейности за изработване на планове за оземляване и обезщетяване, отстраняване на явна фактическа грешка и други дейности, възлагани от Министерството на земеделието и храните.
3. Техническите дейности се извършват съгласно техническото задание;
4. Цените по Тарифата за таксите, събирани от органите по поземлената собственост и Методиката за определяне цените на техническите дейности при поддържане картата на възстановената собственост, одобрена от министъра на земеделието и горите, служат като база на участника при определяне единичните цени на дейностите във финансовото му предложение. Цените, посочени в Методиката, са без включен данък по Закона за данък върху добавената стойност (ДДС);
5. Възложителят запазва правото да възлага дейности, който не са включени в Поименният списък (Приложение № 4.1) като спазва скоковете определени в Наредба № 49/2004 г. за поддържане на КВС и ще се заплащат по цените от Тарифа за таксите, събирани от органите по поземлена собственост и Методиката за определяне на техническите дейности при поддържане на картата на възстановената собственост.

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Not applicable
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Suorituspaikka
Ei saatavilla
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
110,000.00 BGN
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: „Аквагон“ ООД, ЕИК: 103243503
Postiosoite: район „Младост“, кв. „Възраждане“, бл. 115, вх. 9, ап. 12
Paikkakunta: Варна
Postinumero: 9000
Maa: BGR
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.