Publications Office of the EU
Saksa-Eisenberg: Farmaseuttiset tuotteet - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Saksa-Eisenberg: Farmaseuttiset tuotteet

  • Julkaistu
    17/08/2022
  • Sopimus tehty
    12/01/2024
  • Määräaika
    31/07/2024
  • Tarjousten avaaminen
    01/08/2024
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
AOK - Rheinland-Pfalz/Saarland - Die Gesundheitskasse
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: DEB Rheinland-Pfalz
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
33600000 Farmaseuttiset tuotteet
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
0.10 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
Ei saatavilla
Kuvaus

Abschluss nicht exklusiver Rabattverträge nach § 130a Abs. 8 SGB V zu Arzneimitteln mit dem Wirkstoff Irbesartan und Hydrochlorothiazid (C09DA24) innerhalb des Zeitraumes vom 01.10.2022 bis zum 30.09.2024 mit jederzeitiger Möglichkeit des Vertragsabschlusses (open-house-Modell).

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: AOK Rheinland-Pfalz/Saarland - Die Gesundheitskasse
Postiosoite: Virchowstraße 30
Paikkakunta: Eisenberg
NUTS-koodi: DEB
Postinumero: 67304
Maa: DEU
Yhteyshenkilö: Zion Embaye
Pääosoite: www.aok-gesundheitspartner.de/rp/arzneimittel/open_house_verfahren/index.html
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
01/08/2024 08:00
Myöntämisperuste
Lowest price
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
0.10 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: TAD Pharma GmbH
Postiosoite: Heinz-Lohmann-Str. 5
Paikkakunta: Cuxhaven
Postinumero: 27472
Maa: DEU

Virallinen nimi: Micro Labs GmbH
Postiosoite: Lyoner Straße 14
Paikkakunta: Frankfurt
Postinumero: 60528
Maa: DEU

Virallinen nimi: ALIUD PHARMA GmbH
Postiosoite: Gottlieb-Daimler-Str. 19
Paikkakunta: Laichingen
Postinumero: 89150
Maa: DEU

Virallinen nimi: Hennig Arzneimittel
Postiosoite: Liebigstr. 1-2
Paikkakunta: Flörsheim am Main
Postinumero: 65439
Maa: DEU

Virallinen nimi: Hexal AG
Postiosoite: Industriestr. 25
Paikkakunta: Holzkirchen
Postinumero: 83607
Maa: DEU

Virallinen nimi: Zentiva Pharma GmbH
Postiosoite: Linkstr. 2
Paikkakunta: Berlin
Postinumero: 10785
Maa: DEU

Virallinen nimi: Basics GmbH, a SUN Pharma company
Postiosoite: Hemmelrather Weg 201 Gebäude GIZ 1
Paikkakunta: Leverkusen
Postinumero: 51377
Maa: DEU

Virallinen nimi: AbZ-Pharma GmbH
Postiosoite: Graf-Arco-Str. 3
Paikkakunta: Ulm
Postinumero: 89079
Maa: DEU

Virallinen nimi: STADApharm GmbH
Postiosoite: Stadastraße 2-18
Paikkakunta: Bad Vilbel
Postinumero: 61118
Maa: DEU
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.