Publications Office of the EU
Italia-Firenze: Ravintola- ja tarjoilupalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italia-Firenze: Ravintola- ja tarjoilupalvelut

  • Julkaistu
    10/06/2019
  • Määräaika
    22/07/2019
  • Tarjousten avaaminen
    23/07/2019
  • Sopimus tehty
    01/10/2019
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
A.R.D.S.U. Toscana
Suorituspaikka
NUTS code: IT Italia
Ostajan sijainti
NUTS code: ITI Centro (IT)
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
55300000 Ravintola- ja tarjoilupalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
67,100.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
66,990.00 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
Ei saatavilla
Kuvaus

Servizio di ristorazione a pranzo, per gli studenti dell’Università degli Studi di Siena frequentanti la sede distaccata di Grosseto e per gli studenti iscritti alla Facoltà di Infermieristica della sede distaccata di Grosseto dell’Università degli studi di Siena, con applicazione dei criteri ambientali minimi - durata 24 mesi.

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: A.R.D.S.U. Toscana
Postiosoite: Viale Gramsci 36
Paikkakunta: Firenze
NUTS-koodi: ITI
Postinumero: 50132
Maa: ITA
Yhteyshenkilö: Gazzetti Sabrina
Pääosoite: http://www.dsu.toscana.it
Sähköisesti:
https://start.toscana.it/
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
23/07/2019 10:00
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
67,100.00 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
66,990.00 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Solidarietà è Crescita - Soc. Coop. Soc.
Postiosoite: Via Vittorio Alfieri 11
Paikkakunta: Grosseto
Postinumero:
Maa: ITA
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.