Publications Office of the EU
Unkari-Budapest: Tyhjiöuunit - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

Unkari-Budapest: Tyhjiöuunit

  • Julkaistu
    03/02/2017
  • Määräaika
    14/03/2017
  • Sopimus tehty
    23/05/2017
  • Tänään
    04/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Bay Zoltán Közhasznú Nonprofit Kft
Suorituspaikka
NUTS code: HU311 Borsod-Abaúj-Zemplén
Ostajan sijainti
NUTS code: HU110 Budapest
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
42942200 Tyhjiöuunit
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
180,550,000.00 HUF
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
180,000,000.00 HUF
Tarjouspyynnön viitenumero
Ei saatavilla
Kuvaus

— Laboratóriumi méretű vákuumkemence 1 db,
— Félüzemi méretű vákuumkemence 1 db,
— A kemencék közös hűtő-, vezérlő- és adatgyűjtő-rendszere 1-1 db,
— A rendszer üzembe helyezése, beállítása,
— Min. 12 hónap jótállás az üzembe helyezéstől számítva,
— Az eszközhasználat, -karbantartás betanítása 2 fő részére,
— Szervizszolgáltatás a jótállás időtartama alatt.
Fentiek teljesítése a műszaki leírás szerint.

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Pannon Perfect Consulting Kft.
Postiosoite: Kohász utca 59.
Paikkakunta: Budapest
NUTS-koodi: HU101
Postinumero: 1214
Maa: HUN
Yhteyshenkilö: Orosz Endre Tibor
Pääosoite: http://www.bayzoltan.hu
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Tarkista linkitetyt asiakirjat saadaksesi lisätietoja
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
180,550,000.00 HUF
Sopimuksen lopullinen arvo
180,000,000.00 HUF
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Goodwill-Trade Kft.
Postiosoite: Bíró P. u. 14.
Paikkakunta: Hajdúböszörmény
Postinumero: 4220
Maa: HUN
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.