-
Sopimus tehty14/05/2024
-
Tänään04/09/2026
Näytönluku
- Teksti on käännetty automaattisesti kielelle, jolla sivustoa käytetään
Julkiselle Navarra de Servicios y Tecnologías, S.A. -yhtiölle (Nasertic) annetun toimeksiannon muuttaminen Navarran hallituksen tietojen toimiston teknisen avun osalta. Teknologian, innovoinnin, datakulttuurin ja etiikan alat. (EXP. 0005-0402-2022-000035)
Televiestinnästä ja digitalisaatiosta vastaavan pääjohtajan 30. huhtikuuta antama päätöslauselma 216E/2024, jolla muutetaan Navarran hallituksen kanslialle annettavasta teknisestä avusta Navarra de Servicios y Tecnologías, S.A. -nimiselle julkiselle yhtiölle (NASERTIC) annettua toimeksiantoa. Teknologian, innovoinnin, datakulttuurin ja etiikan alat elpymis-, muutos- ja palautumissuunnitelman (C11.I3 MRR) puitteissa.
Tyyppi: cost
Kuvaus: El presente anuncio se refiere a una ampliación de encargo realizado a un ente instrumental de la Administración de la Comunidad Foral de Navarra, cuyo régimen jurídico se deriva del artículo 8 de la Ley Foral 2/2018, de 13 de abril, de Contratos Públicos, y del Decreto Foral 23/2014, de 19 de febrero, por el que se regulan los encargos a entes instrumentales. La ampliación ha sido autorizada mediante "RESOLUCIÓN 216E/2024, de 30 de abril, del Director General de Telecomunicaciones y Digitalización, por la que se modifica el encargo a la empresa pública Navarra de Servicios y Tecnologías, S. A. (NASERTIC), de los trabajos de asistencia técnica para la Oficina del Dato de Gobierno de Navarra. Áreas de Tecnología, Innovación, de Cultura de los Datos y Ética en el marco del Plan de Recuperación, Transformación y Resiliencia (C11.I3 MRR)".
Painotus (prosentteina, tarkka) :
Postiosoite:
Paikkakunta: Pamplona
Postinumero: 31012
Maa:
Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.