Publications Office of the EU
Alankomaat-Haag: Työvaatteet, erikoistyövaatteet ja työasusteet - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Alankomaat-Haag: Työvaatteet, erikoistyövaatteet ja työasusteet

  • Julkaistu
    30/07/2021
  • Määräaika
    12/11/2021
  • Sopimus tehty
    06/12/2021
  • Tänään
    07/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Ministerie van Defensie
Suorituspaikka
NUTS code: NL Nederland
Ostajan sijainti
NUTS code: NL Nederland
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
18100000 Työvaatteet, erikoistyövaatteet ja työasusteet
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
1,446,281.00 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
87219928900
Kuvaus

Het betreft een aanbesteding t.b.v. het Defensie KPU-bedrijf voor het sluiten van een vierjarige raamovereenkomst voor het op afroep leveren van maatwerk representatieve uniformkleding.
De te leveren Producten betreffen de zogeheten "nette/representatieve uniformkleding" (bijvoorbeeld het dagelijks tenue, gelegenheidstenue, ceremonieeltenue, avondtenue etc.) en de hieraan gerelateerde uitmonsteringen (bijvoorbeeld insignes, passanten, koorden etc.). De reguliere confectie maten en de herstel, verstel en opmaak werkzaamheden (het zogeheten "verpompen") vallen niet onder scoop van deze aanbesteding.
Ondernemers die graag nadere informatie willen over het gebruik van Negometrix, kunnen diverse instructies raadplegen op:
https://support.negometrix.com/nl/support/home

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Ministerie van Defensie
Kansallinen rekisterinumero: 27370985
Postiosoite: Kalvermarkt 32
Paikkakunta: Den Haag
NUTS-koodi: NL
Postinumero: 2511 CB
Maa: NLD
Yhteyshenkilö: Wessel van Leeuwen
Pääosoite: http://www.defensie.nl
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Hankinta edellyttää puitesopimusta
Puitesopimus seuraavien kanssa: single toimijat
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Tarkista linkitetyt asiakirjat saadaksesi lisätietoja
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
1,446,281.00 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: George Pisa en Zn. Tailleurs B.V.
Postiosoite:
Paikkakunta: eindhoven
Postinumero:
Maa: NLD
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.