-
Julkaistu30/01/2026
-
Määräaika05/03/2026
-
Tarjousten avaaminen05/03/2026
-
Sopimus tehty11/03/2026
-
Tänään31/08/2026
Näytönluku
- Teksti on käännetty automaattisesti kielelle, jolla sivustoa käytetään
Natura 2000 -alueiden suojeltujen kohteiden seuranta FEnIKS-hankkeessa (4 menettelyä) osittain jaoteltuna
Natura 2000 -alueilla suojeltujen kohteiden seuranta FEnIKS-hankkeessa (4 menettelyä) jaoteltuna osaan 1: Luontotyypin 91E0 seuranta Natura 2000 -alueella Łęgi Lasy nad Liswartassa. Osa 2: Natura 2000 -alueen Tarnogórsko-Bytomskie Underground suojelukohteiden seuranta. Osa 3: Luontotyyppien 6230 ja 6510 seuranta Natura 2000 -alueella Suchy Młyn. Osa 4: Lajien 1084 ja 1086 seuranta metsäalueella Tworkówin lähellä. Osa 5: Suurpetojen seuranta Natura 2000 -alueella Beskid Mały PLH240023. Osa 6: Luonnonseuranta Natura 2000 -alueella Beskid Mały PLH240023
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-cb3183b6-f217-4efc-861f-26404f6669b7
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-cb3183b6-f217-4efc-861f-26404f6669b7
Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.