Publications Office of the EU
Ranska-Clermont Ferrand: Tienrakennustyöt - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ranska-Clermont Ferrand: Tienrakennustyöt

  • Sopimus tehty
    05/11/2021
  • Tänään
    02/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Works
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Conseil départemental du PUY-DE-DOME
Suorituspaikka
NUTS code: FRK14 Puy-de-Dôme
Ostajan sijainti
NUTS code: FRK14 Puy-de-Dôme
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
45233120 Tienrakennustyöt
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
538,863.15 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
Ei saatavilla
Kuvaus

RD 906 Travaux en traverse de NERONDE S/DORE

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Not applicable
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Ostajat
Commune de NERONDE S/DORE
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
538,863.15 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: COLAS FRANCE
Postiosoite:
Paikkakunta: GERZAT
Postinumero:
Maa: FRA
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.