-
Julkaistu07/08/2020
-
Määräaika10/09/2020
-
Tarjousten avaaminen10/09/2020
-
Sopimus tehty22/12/2020
-
Tänään31/08/2026
Näytönluku
Puola-Świerże Górne: Hiilimyllyt
1. Przedmiotem Zamówienia jest dostawa dla Enea Wytwarzanie sp. z o.o. elementów mielących do młynów węglowych MKM-33 i MPS-280s, podzielonych na 4 (cztery) nw. części:
1.1. Część 1:
Dostawa elementów mielących do młynów węglowych MKM-33
Zmodernizowany pierścień dociskowy młyn MKM-33 E2-3853 szt. 10
Zmodernizowana kula miażdżąca MKM-33 E4-10102 wyk. A szt.100
Zmodernizowany pierścień miażdżący z wirującym młyn MKM-33 E2-3854 szt. 10
1.2. Część 2:
Dostawa elementów mielących do młynów węglowych MKM-33:
Pierścień dociskowy młyn MKM-33 E2-1037/1 szt. 2
Kula miażdżąca MKM-33 4M33-131 wyk. A szt. 20
Pierścień miażdżący z wirującym młyn MKM-33 E2-3803 szt. 4
1.3. Część 3:
Dostawa elementów mielących do młynów węglowych MKM-33:
Pierścień oporowy rys. E1-2682 szt. 4
1.4. Część 4:
Dostawa elementów mielących do młynów węglowych MPS-280s
Bandaż rolki nr Id SP-KO-230-00610 lub rys.PLECAA1002 szt. 3
Wykładzina misy nr Id SP-KO-190-00310 lub rys. PLECAA1003 kpl 2
https://enea-wytwarzanie-pzp.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html
Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.