Publications Office of the EU
Yhdistynyt kuningaskunta-Bradford: Terveyspalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Yhdistynyt kuningaskunta-Bradford: Terveyspalvelut

  • Ilmoitettu
    25/02/2016
  • Arvioitu julkaisuaika
    04/04/2016
  • Julkaistu
    30/04/2016
  • Määräaika
    01/06/2016
  • Tarjousten avaaminen
    01/06/2016
  • Sopimus tehty
    08/07/2016
  • Tänään
    31/08/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
Yes
Ostaja
The City of Bradford Metropolitan District Council
Suorituspaikka
NUTS code: UKE41 Bradford
Ostajan sijainti
NUTS code: UKE41 Bradford
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
85100000 Terveyspalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
1,350,000.00 GBP
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
1,450,000.00 GBP
Lisätietoja saa kustakin osasta
Osien määrä
2
Tarjouspyynnön viitenumero
A6TH-MFSH3B
Kuvaus

Bradford Council is looking for providers to undertake the following services (a) HealthWatch Bradford and District and (b) NHS Complaints Independent Advocacy Service.

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://www.yortender.co.uk
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
01/06/2016 15:00
Suorituspaikka
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.