Publications Office of the EU
Ranska-Toulon: Siivous- ja puhdistuspalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ranska-Toulon: Siivous- ja puhdistuspalvelut

  • Julkaistu
    19/06/2020
  • Määräaika
    31/07/2020
  • Tarjousten avaaminen
    03/08/2020
  • Sopimus tehty
    03/11/2020
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
Yes
Ostaja
Mindef/EMA/DC SCA/PFAF SE
Suorituspaikka
NUTS code: FRL04 Bouches-du-Rhône
Ostajan sijainti
NUTS code: FRL05 Var
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
90910000 Siivous- ja puhdistuspalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
3,571,320.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
3,724,800.00 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
DAF_2020_000844
Kuvaus

Nettoyage des locaux, de la vitrerie, prestations de plonge (laverie) nettoyage des locaux de plonge et de restauration de divers organismes militaires relevant du groupement de soutien de la base de défense de Marseille/Aubagne (soutien courant) et des bâtiments hébergement et hôtellerie gérés par les Établissements publics administratifs (EPA sur fonds propres) le cercle mess de la base de défense de Marseille/Aubagne et le cercle mixte de la légion étrangère situé à Aubagne — trois postes. Les informations relatives aux prestations forfaitaires à effectuer ainsi qu'au nombre de repas servis dans tous les centres de restauration sont mentionnées dans les CT et les volets A à C du CCTP.

Toimitustapa
Sähköisesti:
http://www.marches-publics.gouv.fr
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Hankinta edellyttää puitesopimusta
Puitesopimus seuraavien kanssa: single toimijat
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
03/08/2020 09:00
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
3,571,320.00 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
3,724,800.00 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Atalian Proprété PACA
Postiosoite: 151 avenue des Aygalades
Paikkakunta: Marseille
Postinumero: 13015
Maa: FRA
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.