Publications Office of the EU
Alankomaat-Amsterdam: Vastuuvakuutuspalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Alankomaat-Amsterdam: Vastuuvakuutuspalvelut

  • Julkaistu
    24/04/2023
  • Määräaika
    26/05/2023
  • Sopimus tehty
    14/08/2023
  • Tänään
    06/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
Yes
Ostaja
Universiteit van Amsterdam
Suorituspaikka
NUTS code: NL Nederland
Ostajan sijainti
NUTS code: NL Nederland
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
66516000 Vastuuvakuutuspalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
200,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
1.00 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
Ei saatavilla
Kuvaus

De huidige bedrijfsaansprakelijkheidsverzekering (AVB) loopt af op 1 oktober 2023. In principe beslaat de duur van de nieuw af te sluiten Overeenkomst een periode van 24 maanden, met daarna een optie tot jaarlijkse stilzwijgende verlenging telkens van 12 maanden van maximaal twee maal één jaar.

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://s2c.mercell.com/today/36195
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Ostajat
Hogeschool van Amsterdam
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
200,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
1.00 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Allianz Benelux
Postiosoite: Coolsingel 120
Paikkakunta: Rotterdam
Postinumero: 3011AG
Maa: NLD
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.