-
Julkaistu04/04/2025
-
Määräaika02/05/2025
-
Tarjousten avaaminen02/05/2025
-
Tänään04/09/2026
Näytönluku
- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä
- Teksti on käännetty automaattisesti kielelle, jolla sivustoa käytetään
WCCC25 068 Entisen Bank of Ireland Lismoren suunnittelutiimi
Waterford City and County Council haluaa hankkia arkkitehtijohtoisen monialaisen suunnittelutiimin entiseen Bank of Ireland -rakennukseen Lismoreen. Tarjouskilpailun voittajan on viimeisteltävä sisäinen suunnittelusuunnitelma, laadittava tarjousasiakirjat, seurattava ja hallittava rakennusvaihetta sekä suoritettava PSDP:n ja työnantajien edustajan tehtävät. Vaadittuun tiimiin kuuluvat seuraavat taitokokonaisuudet Arkkitehti ja työnantajien edustaja Maisema-arkkitehti Rakennusinsinööri Määräkatsastaja Projektipäällikkö suunnitteluprosessia varten
https://www.etenders.gov.ie/epps/cft/viewTenders.do?resourceId=5408332
https://www.etenders.gov.ie/epps/cft/viewTenders.do?resourceId=5408332
71221000 - Rakennusten arkkitehtipalvelut
71320000 - Insinöörialan suunnittelupalvelut
71000000 - Arkkitehti-, rakennus-, insinööri- ja tarkastuspalvelut
71312000 - Rakennetekniikkaa koskevat konsulttipalvelut
71324000 - Rakennuskustannuslaskenta
71500000 - Rakentamiseen liittyvät palvelut
Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.