Publications Office of the EU
VALUE SÄHKÖKORTTIIN PERUSTETTU CARBURANT Ostaminen - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- Teksti on käännetty automaattisesti kielelle, jolla sivustoa käytetään

VALUE SÄHKÖKORTTIIN PERUSTETTU CARBURANT Ostaminen

  • Julkaistu
    30/03/2026
  • Määräaika
    08/05/2026
  • Tarjousten avaaminen
    08/05/2026
  • Sopimus tehty
    08/06/2026
  • Tänään
    05/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
COMPANIA DE APA OLT SA
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: RO414 Olt
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
09130000 Raakaöljy ja tisleet
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
4,132,231.00 RON
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
3,949,480.00 RON
Tarjouspyynnön viitenumero
2026/1/21307548
Kuvaus

Sopimuksen tavoitteena on toimittaa dieselin ja bensiinin pumppu, joka perustuu sähköisiin kortteihin ja kattaa jakeluasemat koko maassa. Niiden päivien lukumäärä, joihin asti asianomaiset talouden toimijat voivat pyytää selvennyksiä ennen tarjousten/ehdokkaiden jättämisen määräaikaa, on 19 päivää ennen tarjousten jättämisen määräaikaa. Hankintayksikön on vastattava selkeästi ja täydellisesti kaikkiin selvennys- ja lisätietopyyntöihin seuraavasti: 25 päivää ennen tarjousten jättämisen määräaikaa, kun on kyse selvennyspyynnöistä, jotka on toimitettu 34 päivää ennen tarjousten jättämisen määräaikaa; 11 päivää ennen tarjousten jättämisen määräaikaa, kun on kyse selvennyspyynnöistä, jotka on toimitettu 19 päivää ennen tarjousten jättämisen määräaikaa.

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://www.e-licitatie.ro
Tarjousten teon vaihtoehdot
Sähköinen toimittaminen: vaaditaan
https://www.e-licitatie.ro
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
08/05/2026 14:00
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
Distanta dintre statiile peco si localitatiele in care entitatea contractanta detine sedii. Punctaj total: maxim 80 puncte.
Arvioitu arvo
4,132,231.00 RON
Sopimuksen lopullinen arvo
3,949,480.00 RON
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: ROMPETROL DOWNSTREAM
Postiosoite:
Paikkakunta: Bucuresti
Postinumero: 013702
Maa:
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.