Publications Office of the EU
Tšekki-Litoměřice: Oppilaitosrakennusten rakentamistyöt - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tšekki-Litoměřice: Oppilaitosrakennusten rakentamistyöt

  • Sopimus tehty
    10/12/2014
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Works
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Ei saatavilla
Suorituspaikka
NUTS code: CZ042 Ústecký kraj
Ostajan sijainti
NUTS code: Ei saatavilla
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
45214500 Oppilaitosrakennusten rakentamistyöt
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
132,320.85 CZK
Tarjouspyynnön viitenumero
Ei saatavilla
Kuvaus

Předmětem jednacího řízení bez uveřejnění dle § 23/7/a zákona č. 137/2006 Sb. je uzavření dodatku ke stávající smlouvě o dílo na realizaci veřejné zakázky: Rekonstrukce dětského dopravního hřiště v Litoměřicích, část veřejné zakázky č. 1 Výstavba nového objektu zázemí DDH v rozsahu a podle změnového listu.

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Not applicable
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
Not specified
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
132,320.85 CZK
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Rentcentrum, spol. s r.o.
Postiosoite: Vinohradská 1210/60
Paikkakunta: Praha 3
Postinumero: 130 00
Maa: CZE
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.