-
Julkaistu19/04/2021
-
Määräaika15/05/2021
-
Tarjousten avaaminen15/05/2021
-
Sopimus tehty11/06/2021
-
Tänään31/08/2026
Näytönluku
Irlanti-Trim: Siltojen rakennustyöt
Athlone Flood Alleviation Scheme — Precast Beams and Parapet for McQuaid's Bridge, Deerpark, Athlone
The scheme involves the replacement of the existing bridge immediately after the junction of Deerpark Road and Clonown Road at Duogue, Co. Athlone.
The scope of the works includes:
• Installation of prestressed bridge beams and precast parapets. Including advanced works to facilitate the above works.
Virallinen nimi: Office of Public Works (OPW)
Kansallinen rekisterinumero: N/A
Postiosoite: Jonathan Swift Street, Co. Meath
Paikkakunta: Trim
NUTS-koodi: IE
Postinumero: C15 NX36
Maa: IRL
Yhteyshenkilö: Victor Fairbrother
Pääosoite: https://www.gov.ie/en/organisation/office-of-public-works/
Sähköisesti:
http://irl.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=186762&B=ETENDERS_SIMPLE
Postiosoite: Kellysgrove
Paikkakunta: Galway
Postinumero: Ballinasloe
Maa: IRL
Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.