Publications Office of the EU
Ranska-Pariisi: Viheralueiden istutus- ja hoitopalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

Ranska-Pariisi: Viheralueiden istutus- ja hoitopalvelut

  • Julkaistu
    18/09/2018
  • Määräaika
    22/10/2018
  • Tarjousten avaaminen
    22/10/2018
  • Sopimus tehty
    03/01/2019
  • Tänään
    03/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
Yes
Ostaja
Centre des monuments nationaux
Suorituspaikka
NUTS code: FR France
Ostajan sijainti
NUTS code: FR France
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
77310000 Viheralueiden istutus- ja hoitopalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
157,458.60 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
18.782.211
Kuvaus

Prestations d'entretien des parcs des châteaux de Pierrefonds et Coucy.

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&refConsultation=392544&orgAcronyme=f5j
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
22/10/2018 12:01
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
157,458.60 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Un château pour l'emploi
Postiosoite: 14 avenue de Laon
Paikkakunta: Coucy-le-Château
Postinumero: 02380
Maa: FRA
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.