Publications Office of the EU
Būvuzraudzības pakalpojumi Ludzas novada autoceļu posmu pārbūvei - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Būvuzraudzības pakalpojumi Ludzas novada autoceļu posmu pārbūvei

  • Ilmoitettu
    21/03/2025
  • Arvioitu julkaisuaika
    25/03/2025
  • Julkaistu
    27/03/2025
  • Määräaika
    30/04/2025
  • Tarjousten avaaminen
    30/04/2025
  • Tänään
    02/09/2026
Tila
Toimitusaika päättynyt
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Ludzas novada pašvaldība
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: LV005 Latgale
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
71247000 Rakennustyön valvonta
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Osien määrä
4
Tarjouspyynnön viitenumero
LNP2025/34
Kuvaus

Būvuzraudzības pakalpojumi Ludzas novada autoceļu posmu pārbūvei

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/143740
Tarjousten teon vaihtoehdot
Sähköinen toimittaminen: sallittu
https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/143740
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
30/04/2025 15:00
Suorituspaikka
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.