Publications Office of the EU
Portugali-Lissabon: Ammattikoulutuspalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- Teksti on käännetty automaattisesti kielelle, jolla sivustoa käytetään

Portugali-Lissabon: Ammattikoulutuspalvelut

  • Julkaistu
    01/12/2023
  • Määräaika
    29/12/2023
  • Tarjousten avaaminen
    02/01/2024
  • Sopimus tehty
    07/06/2024
  • Tänään
    06/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Instituto de Gestão Financeira e Equipamentos da Justiça, I. P.
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: PT17 Área Metropolitana de Lisboa
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
80500000 Ammattikoulutuspalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
676,817.67 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
575,000.00 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
23AS00006448
Kuvaus

Tuomareiden ja oikeusvirkamiesten kyberturvallisuuskoulutuspalvelujen hankinta

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Instituto de Gestão Financeira e Equipamentos da Justiça, I. P.
Kansallinen rekisterinumero: 510361242
Postiosoite: Avenida D. João II, 1.08.01E, Torre H Pisos 1,4,12,15,a 17 Lisboa
Paikkakunta: Lisboa
NUTS-koodi: PT17
Postinumero: 1990 097
Maa: PRT
Pääosoite: https://igfej.justica.gov.pt/
Sähköisesti:
https://community.vortal.biz/sts/Login
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
02/01/2024 10:00
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
676,817.67 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
575,000.00 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: NTT DATA Portugal, S.A.
Postiosoite:
Paikkakunta: Lisboa
Postinumero: 1050-094
Maa:
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.