Publications Office of the EU
Bulgaria-Белица: Yhdyskuntasuunnittelupalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulgaria-Белица: Yhdyskuntasuunnittelupalvelut

  • Julkaistu
    19/04/2016
  • Peruttu
    03/06/2016
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Peruttu
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Община Белица
Suorituspaikka
NUTS code: BG413 Благоевград
Ostajan sijainti
NUTS code: Ei saatavilla
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
71410000 Yhdyskuntasuunnittelupalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
349,255.00 BGN
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Menettely on päättynyt
Tarjouspyynnön viitenumero
Ei saatavilla
Kuvaus

Основната цел на настоящата процедура е да бъде оказана експертна консултантска помощ на Община Белицав процеса на устойчивото социално-икономическо развитие, което е неразривно свързано със инвестиции в съществуваща и създаване на нова улична инфраструктура и подобряване качеството на предлаганите услуги за населението в общината. Населените места в общината ще станат привлекателни за бизнеса и за живеене, чрез изграждане на липсващата или рехабилитация на съществуващата улична мрежа.

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ilmoitus koskee hankintasopimusta
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
09/06/2016 15:00
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
349,255.00 BGN
Sopimuksen lopullinen arvo
Menettely on päättynyt
Sopimuksen tekeminen
Menettely on päättynyt
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.