Publications Office of the EU
Latvia-Riika: Insinöörialan suunnittelupalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Latvia-Riika: Insinöörialan suunnittelupalvelut

  • Julkaistu
    08/04/2022
  • Määräaika
    10/05/2022
  • Peruttu
    07/06/2022
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Canceled
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
VSIA Latvijas Valsts ceļi
Suorituspaikka
NUTS code: LV00 Latvija
Ostajan sijainti
NUTS code: LV00 Latvija
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
71320000 Insinöörialan suunnittelupalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Menettely on päättynyt
Tarjouspyynnön viitenumero
LVC 2022/54/AC
Kuvaus

Autoceļa A5 Rīgas apvedceļš (Salaspils - Babīte) posma P85/Jaunā Daugavas tilta mezgls - Ķekavas apvedceļš izbūve par ātrgaitas ceļu (būvprojekts minimālā sastāvā ar ietekmes uz vidi novērtējumu)

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: VSIA Latvijas Valsts ceļi
Kansallinen rekisterinumero: 40003344207
Postiosoite: Gogoļa 3, Rīga, LV - 1050
Paikkakunta: Rīga
NUTS-koodi: LV00
Postinumero: LV - 1050
Maa: LVA
Yhteyshenkilö: Jolanta Inga Brasa
Pääosoite: https://www.lvceli.lv
Sähköisesti:
https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/ProcurementProposals/79048
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
10/05/2022 10:00
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
Lowest price
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
Menettely on päättynyt
Sopimuksen tekeminen
Menettely on päättynyt
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.