Publications Office of the EU
Ranska-Bourg-en-Bresse: Tutkimusten suorittamispalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ranska-Bourg-en-Bresse: Tutkimusten suorittamispalvelut

  • Julkaistu
    29/09/2021
  • Määräaika
    29/10/2021
  • Tarjousten avaaminen
    30/10/2021
  • Sopimus tehty
    15/12/2021
  • Tänään
    31/08/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
SEMCODA
Suorituspaikka
NUTS code: FRK21 Ain
Ostajan sijainti
NUTS code: FRK21 Ain
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
79311200 Tutkimusten suorittamispalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
138,000.00 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
2021-Pat-0041
Kuvaus

L'accord-cadre sera exécuté par l'émission de bons de commande.

Toimitustapa
Sähköisesti:
http://agysoft.marches-publics.info/
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Hankinta edellyttää puitesopimusta
Puitesopimus seuraavien kanssa: single toimijat
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
30/10/2021 08:00
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
138,000.00 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: AVISO CONSEIL
Postiosoite: 11 QUAI RAMBAUD
Paikkakunta: Lyon
Postinumero: 69002
Maa: FRA
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.