Publications Office of the EU
Kreikka-Patra: Tilauspalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

Kreikka-Patra: Tilauspalvelut

  • Julkaistu
    14/10/2019
  • Määräaika
    13/11/2019
  • Tänään
    31/08/2026
Tila
Toimitusaika päättynyt
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
Yes
Ostaja
Ελληνικό Ανοικτό Πανεπιστήμιο
Suorituspaikka
NUTS code: EL632 Αχαΐα
Ostajan sijainti
NUTS code: EL632 Αχαΐα
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
79980000 Tilauspalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
20,403.87 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
174,192.55 EUR
Lisätietoja saa kustakin osasta
Osien määrä
2
Tarjouspyynnön viitenumero
4/2019
Kuvaus

Περιλαμβάνονται οι κάτωθι τίτλοι ηλεκτρονικών βιβλίων:
ProQuest Ebook Central Academic Complete και Ebook Central University Press Collections: Ανανέωση (ετήσια συνδρομή).
Proquest Internet: Απεριόριστοι ταυτόχρονοι χρήστες / internet: Πρόσβαση σε περισσότερους από 160.000 τίτλους.
Περιλαμβάνονται οι κάτωθι τίτλοι έντυπων και ηλεκτρονικών περιοδικών:
Revista Espanola de Derecho Constitucional*
New Left Review - Print & Digital Archive – Internet*
Publications of the Astronomical Society of the Pacific: Internet
Financial Management - the magazine from CIMA*
Advanced Composites Letters
Quarterly of Applied Mathematics
SAE Engines Series - SAE Emissions Technology Collection: Single User - Internet, SAE International
IEEE Transactions on Games -Online (new name, befrore IEEE Computational Intelligence and AI in Games)
IEEE Computational Intelligence Magazine
Revue trimestrielle des droits de l' home*
Historia Social*
Ayer*
The French Review*
Les langues modernes*
American Economic Association All 7 journals*
International Financial Law Review*
Informationen Deutsch ALS Fremdsprache - Infodaf - online.
* Στους συγκεκριμένους τίτλους, ο Φ.Π.Α. είναι 6 %, καθώς είτε είναι μόνο έντυπη μορφή είτε έντυπη και ηλεκτρονική, που η ηλεκτρονική μορφή προσφέρεται δωρεάν στους συνδρομητές της έντυπης μορφής.
Περιλαμβάνονται οι κάτωθι τίτλοι βάσεων δεδομένων:
Audit Analytics Audit & Compliance Datasets
ZentralBlatt Math Web
JSTOR: Arts and Science Collection I
JSTOR: Arts and Science Collection II
JSTOR: Arts and Science Collection III
JSTOR: Arts and Science Collection IV
JSTOR: Arts and Sciences X AAF 2017
World Energy Statistics
CO2 Emissiona from Fuel Compustion
Energy Prices and Taxes Quarterly Annual
ProQuest Education Collection (ERIC & Education Database)
Reaxys
Proquest Linguistics Collection (LLBA + Linguistics FT Database)
Bouquet Humanities / French (πακέτο 140 τίτλων περιοδικών)
Oil Information
Coal Information
Natural Gas Information
Electricity Information
Renewables Information
Projections: Energy Policies of OECD countries
Summon
Περιλαμβάνονται οι κάτωθι τίτλοι mini consortia:
Web of Science
Journal & Highly Cited Data (JCR & ESI)
ProQuest Dissertations & Theses Database A&I Edition
SIAM Online Journals (πακέτο 18 τίτλων περιοδικών).

Toimitustapa
Sähköisesti:
www.promitheus.gov.gr
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Suorituspaikka
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.