Publications Office of the EU
Puola-Tarnów: Putkijohtojen yleiset rakentamistyöt - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Puola-Tarnów: Putkijohtojen yleiset rakentamistyöt

  • Julkaistu
    21/05/2014
  • Määräaika
    06/06/2014
  • Tarjousten avaaminen
    06/06/2014
  • Sopimus tehty
    27/06/2014
  • Tänään
    06/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Works
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Ei saatavilla
Suorituspaikka
NUTS code: PL217 Tarnowski
Ostajan sijainti
NUTS code: Ei saatavilla
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
45231100 Putkijohtojen yleiset rakentamistyöt
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
135,990.00 PLN
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
147,297.42 PLN
Lisätietoja saa kustakin osasta
Osien määrä
12
Tarjouspyynnön viitenumero
PN/9.2/35/2014/B
Kuvaus

I. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: Prace będą polegać na wykonaniu przejść pod ulicami zlokalizowanymi w granicach administracyjnych miasta Tarnowa dwoma rurami stalowymi o średnicach i długościach zgodnych z wymaganiami projektu. [Zakres prac zgodny z Załącznikiem Nr 1 do SIWZ obejmującym wskazanie zakresu przedmiotowego zamówienia - zadania od 1 do 12, mapy z przebiegiem sieci oraz profile podłużne.
Rury stalowe (osłonowe) o długościach handlowych dostarcza Zamawiający. Połączenia spawane rur osłonowych realizuje Wykonawca.
Zadanie 1
Przejście pod ulicą osiedlową na Osiedlu Legionów Henryka Dąbrowskiego w Tarnowie (od punktu Z-7 do punktu Z-8 oznaczonego na mapie z przebiegiem sieci i na profilu podłużnym ) - średnica rury przewiertowej fi 813 (długość przewiertu 12 m) i fi910 (długość przewiertu 12 m).
Zadanie 2
Przejście pod ulicą osiedlową w rejonie Osiedla Legionów Henryka Dąbrowskiego w Tarnowie (od komory P-1 do punktu Z-1 oznaczonego na mapie z przebiegiem sieci i na profilu podłużnym ) - średnica rury przewiertowej fi 323 (długość przewiertu 10 m).
Zadanie 3
Przejście pod ulicą osiedlową w rejonie Osiedla Legionów Henryka Dąbrowskiego w Tarnowie (od komory Z-6 do punktu Z-9 oznaczonego na mapie z przebiegiem sieci i na profilu podłużnym ) - średnica rury przewiertowej fi 323 (długość przewiertu 12 m).
Zadanie 4
Przejście pod ulicą osiedlową w rejonie Osiedla Legionów Henryka Dąbrowskiego w Tarnowie (od komory Z-15 do punktu Z-16 oznaczonego na mapie z przebiegiem sieci i na profilu podłużnym ) - średnica rury przewiertowej fi 273 (długość przewiertu 8 m).
Zadanie 5
Przejście pod ulicą osiedlową w rejonie Osiedla Legionów Henryka Dąbrowskiego w Tarnowie (od komory Z-21 do punktu Z-22 oznaczonego na mapie z przebiegiem sieci i na profilu podłużnym ) - średnica rury przewiertowej fi 273 (długość przewiertu 8 m).
Zadanie 6
Przejście pod ulicą osiedlową w rejonie Osiedla Legionów Henryka Dąbrowskiego w Tarnowie (od komory Z-14 d do punktu Z-15 oznaczonego na mapie z przebiegiem sieci i na profilu podłużnym ) - średnica rury przewiertowej fi 813/910 (długość przewiertu 12 m).
Zadanie 7
Przejście pod ulicą osiedlową na Osiedlu Zielonym (1), pomiędzy oznaczonymi na mapie punktami Z-5 do Z-6 - średnica rury przewiertowej fi 610/711 – długość przewiertu: 12 mb
Zadanie 8
Przejście pod ulicą osiedlową na Osiedlu Zielonym (2), pomiędzy oznaczonymi na mapie punktami Z-8 do Z-9 - średnica rury przewiertowej fi 610/711 – długość przewiertu: 8 mb
Zadanie 9
Przejście pod ulicą osiedlową na Osiedlu Zielonym (3), pomiędzy oznaczonymi na mapie punktami Z-21 do Z-22 - średnica rury przewiertowej fi 610/711 – długość przewiertu: 12 mb
Zadanie 10
Przejście pod ulicą osiedlową na Osiedlu Zielonym (4), pomiędzy oznaczonymi na mapie punktami Z-31 do Z-31a - średnica rury przewiertowej fi 323 – długość przewiertu: 11 mb
Zadanie 11
Przejście pod ulicą osiedlową na Osiedlu Zielonym (5), pomiędzy oznaczonymi na mapie punktami Z-62 do Z-62a - średnica rury przewiertowej fi 323 – długość przewiertu: 12 mb
Zadanie 12
Przejście pod ulicą osiedlową na Osiedlu Zielonym (6), pomiędzy oznaczonymi na mapie punktami Z-53 do budynku nr 4 - średnica rury przewiertowej fi 273 – długość przewiertu: 8 mb
II. Roboty budowlane – przejścia pod drogami wyspecyfikowane w zadaniach od nr 1 do nr 12 wykonywane będą w ramach zadania współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko, oś priorytetowa 9 "Infrastruktura Energetyczna Przyjazna Środowisku i Efektywność Energetyczna", działanie 9.2 „Efektywna dystrybucja energii”, projekt pn. „Ograniczenie strat i poprawa pewności dostaw ciepła poprzez modernizację sieci ciepłowniczej w Tarnowie”.
III. I. Wykonawca realizujący zamówienie zobowiązany jest do wykonywania swoich zadań z należytą starannością, zgodnie z zasadami współczesnej wiedzy technicznej oraz zgodnie z wytycznymi Zamawiającego.
III.II. Zamawiający dostarczy na swój koszt wszystkie plany czasowej organizacji ruchu zatwierdzone przez kompetentny organ, które warunkują rozpoczęcie prac w obrębie każdego z zadań.
III.III. Zamawiający wymaga przed złożeniem oferty przez Wykonawcę przeprowadzenia wizji lokalnej terenu, na którym Wykonywane będą prace objęte przedmiotem zamówienia.

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for one or more lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ilmoitus koskee hankintasopimusta
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
06/06/2014 10:15
Suorituspaikka
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.