Publications Office of the EU
Bulgaria-Karnobat: Rakennustyöt - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulgaria-Karnobat: Rakennustyöt

  • Julkaistu
    18/01/2017
  • Määräaika
    20/02/2017
  • Tarjousten avaaminen
    21/02/2017
  • Sopimus tehty
    14/08/2017
  • Tänään
    31/08/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Works
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Община Карнобат
Suorituspaikka
NUTS code: BG341 Бургас
Ostajan sijainti
NUTS code: BG341 Бургас
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
45000000 Rakennustyöt
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
676,395.82 BGN
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
573,073.42 BGN
Lisätietoja saa kustakin osasta
Osien määrä
4
Tarjouspyynnön viitenumero
Ei saatavilla
Kuvaus

Предмет на обществената поръчка е инженеринг — изготвяне на инвестиционни проекти във фаза работен проект и изпълнение на СМР, съгласно одобрени работни проекти, включително упражняване на авторски надзор на публични административни сгради в град Карнобат, във връзка с изпълнение на проект BG16RFOP001-2.001-0144 „Повишаване на енергийната ефективност на публични административни сгради в град Карнобат“ по Оперативна програма „Региони в растеж“ 2014-2020 г. по 4 обособени позиции.
Предметът на поръчката включва:
— изготвяне на инвестиционни проекти във фаза работен проект;
— извършване на СМР по одобрени работни проекти;
— упражняване на авторски надзор;
— осигуряване на необходимите съгласувателни и разрешителни документи, изискващи се от националното законодателство, включително и свързаните с тях такси, дължими на съответните компетентни органи.

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Община Карнобат, ЦАИОМП
Kansallinen rekisterinumero: 000057026
Postiosoite: бул. „България“ № 12
Paikkakunta: Карнобат
NUTS-koodi: BG341
Postinumero: 8400
Maa: BGR
Yhteyshenkilö: Диана Минкова
Pääosoite: http://karnobat.acstre.com
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
21/02/2017 10:00
Suorituspaikka
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.